+421 911 069 257  |  Dopytový formulár

Ceny radiátorov EVO

Cenník radiátorov EVO Vám na požiadanie samozrejme radi pošleme e-mailom. Na našich stránkach ho nezverejňujeme, pretože je potrebné radiátory najskôr do Vášho objektu odborne navrhnúť. Odborný návrh vykurovania je veľmi dôležitý. Pokiaľ výkony pre radiátory nenavrhuje odborník, je tu riziko, že bude Vaše kúrenie predimenzované a Vy zaplatíte zbytočne vyššiu obstarávaciu cenu. Keď bude kúrenie naopak poddimenzované, budete mať doma pri nižších vonkajších teplotách zaručene zimu. Preto sa na nás neváhajte obrátiť so žiadosťou o kalkuláciu dopytový formulár.

Náklady na prevádzku budete mať veľmi nízke.


 

Príklady obstarávacích cien za radiátory EVO  a ročnej spotreby vrátane regulácie:


 • Byt 2+1, vykurovaná plocha 40m2, obstarávacia cena za radiátory sa pohybuje medzi 1.500 až 2.000 € s DPH podľa tepelnej izolácie objektu (zateplenia).
  Ročná spotreba el. energie na vykurovanie: od 250 € do 500 €.
 • Rodinný dom 4+1, vykurovaná plocha 120m2, obstarávacia cena za radiátory sa pohybuje medzi 2.500 až 4.000 € s DPH podľa tepelnej izolácie objektu (zateplenia). Ročná spotreba el. energie na vykurovanie: od 350 € do 800 €.
 • Rodinný dom 6+1, vykurovaná plocha do 200 m2, obstarávacia cena za radiátory EVO sa pohybuje medzi 4.000 až 6.000 € s DPH podľa tepelnej izolácie objektu (zateplenia). Ročná spotreba el. energie na vykurovanie od 500 - 1.500 €.

Na výšku obstarávacích nákladov na radiátory EVO a následnú spotrebu el. energie má kľúčový vplyv mnoho dôležitých faktorov, ako je hlavne tepelná izolácia objektu, nadmorská výška, rozmery miestností, ale tiež počet členov domácnosti a Vaše nároky na tepelnú pohodu.

Údaje sú len orientačné a nemusia sa úplne zhodovať s Vašim návrhom. Preto odporúčame, aby ste nás kontaktovali a radi Vám vypracujeme návrh s cenovou ponukou priamo podľa Vašich požiadaviek.

To všetko samozrejme zdarma a nezáväzne...Pre stanovenie zodpovedajúceho príkonu pre radiátory EVO vychádzame z výpočtu tepelných strát.

Vašu presnú obstarávaciu cenu na úsporné radiátory EVO Vám bezplatne vypočítame po zaslaní týchto podkladov ku kalkulácii:

 • Pôdorys objektu alebo názvy a veľkosť jednotlivých miestností, ktoré potrebujete vykurovať v m2 a výšku stropu v miestnostiach
 • Typ okien (Euro okná, dvoj-sklo, troj-sklo), príp. tepelný odpor okien, ak ho poznáte
 • Stručný popis tepelnej izolácie (zateplenia) objektu (stavebný materiál, zateplenie obvodových stien, strechy, stropu, podlahy a pod.). Respektíve ak máte vypočítané tepelné straty od svojho projektanta tak nemusíte popisovať zateplenie objektu, ale pošlite nám rovno tepelno-technický posudok
 • Mesto (obec), kde sa objekt nachádza alebo približnú nadmorskú výšku objektu
 • Požadovaný druh regulácie - napr. vstavaný termostat - manuálne koliesko priamo na bočnej lište radiátora EVO, priestorový nástenný termostat digitálny alebo mechanický, zásuvkový termostat a pod.

Tieto informácie s priloženým pôdorysom domu vo formáte jpg alebo pdf pošlite prosím na emailovú adresu: infointerclima.sk alebo vložte do formulára, ktorý je v sekcii ,,Napíšte nám". Pokiaľ ide o menší dom alebo byt, môžete nám údaje ku kalkulácii udať aj telefonicky na zákazníckej linke 0911 069 257 a obstarávaciu cenu Vášho kúrenia sa dozviete hneď.

Cenový návrh na kúrenie EVO obsahuje:

 • Jednotlivé navrhnutie radiátorov EVO do každej miestnosti zvlášť vrátane príkonov, rozmerov, váhy a ceny s DPH
 • Celkový navrhovaný príkon pre radiátory EVO
 • Dodacie, platobné a záručné podmienky
 • Dôležité technické informácie k obsluhe a montáži radiátorov EVO